Pozvánka na konference

 • 28.-29. listopadu 2023, Praha

  This informal workshop brings together a group of researchers working on Kleene algebra and many-valued logic.

 • 16. - 17. června 2022, Praha

  Czech Gathering of Logicians is an annual regional event that brings together researchers in all areas of logic.

 • 22. - 23. dubna 2022, Praha

  Logic4Peace creates a platform for logicians from around the world to present their work in any area of logic, including: philosophical logic, philosophy of logic and history of logic, mathematical and computational logic, applied logic and logical structures used in science and the humanities.

 • Workshop o důvěryhodné AI

  20. února 2020 , Praha

 • Karel Čapek a 100 let slova robot

  25. - 26. května 2020 , Praha

  Centrum Karla Čapka pro studium hodnot ve vědě a technice, Ústav informatiky AV ČR, Filosofický ústav AV ČR, Ústav státu a práva AV ČR, Přírodovědecká fakulta UK a prg.ai srdečně zvou všechny zájemce na konferenci u příležitosti 100. výročí uvedení slova "robot" ve hře Karla Čapka R. U. R.

 • 1. evropská konference experimentální filozofie - morální intuice o budoucích technologiích

  19. - 21. června 2020, Praha

  Evropské skupiny zabývající se experimentální filosofií se dohodly na založení velké evropské konference, která by se konala jednou ročně. Zakládajícími institucemi jsou Centrum pro hodnoty ve vědě a technice Karla Čapka, Přírodovědecká fakulta University Karlovy, Filozofický ústav AV ČR, Ústav státu a práva AV ČR a Ústav informatiky AV ČR. První ročník této konference se koná 19. - 21. června 2020 v Praze.

 • (Informační technologie - aplikace a teorie)

  18. - 22. září 2020 , Oravská Lesná, Slovensko

  ITAT (Informační technologie - aplikace a teorie) je každoroční evropská konference, která je platformou pro workshopy zaměřené především na výsledky mladých vědců, doktorandů a dalších vědců z oblasti informatiky a neformálních setkání v horských střediscích Slovenska.