Administrativní pracovník na projektech v Ústavu informatiky AV ČR, v. v. i. - Ref. č. 2024/5

[ Other job opprtunities ]

Quick Info

Náplň práce:

  • Spolupráce s budoucími řešiteli na přípravě návrhů výzkumných projektů dle zadávací dokumentace,
  • v průběhu řešení projektů spolupráce s celým výzkumným týmem,
  • administrace projektů – sledování termínů, kontrola čerpání finančních prostředků, příprava, zpracování a předkládání administrativní a ekonomické části do reportů, a další činnosti související s administrativní podporou při realizaci projektu,
  • zadávání údajů do elektronických systémů interních i do systémů externích poskytovatelů,
  • spolupráce s dalšími odděleními uvnitř ústavu (mzdová účetní, finanční účetní a další),
  • komunikace a koordinace s pracovišti spolupříjemců projektů,
  • příprava dokumentace z realizace projektu (archivace, evidence),
  • sledování výzev národních i zahraničních poskytovatelů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Minimální dosažené vzdělání SŠ ekonomického nebo obdobného zaměření,
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (slovem i písmem),
  • dobrá uživatelská znalost MS Office,
  • schopnost zorientovat se v systémech poskytovatelů,
  • zájem o práci, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilní přístup,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, týmový duch, schopnost samostatného a systematického řešení úkolů a problémů,
  • znalost EIS IFIS, GRIS a dalších systémů a předchozí zkušenosti s administrací projektů výhodou,
  • vhodné i pro aktivní absolventy, kteří se nebojí nových výzev.

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek ve výši 0,6 FTE s výhledem navyšování v budoucnu,
  • pracovní poměr na dobu určitou po dobu 2 let s perspektivou prodloužení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, rekreaci, penzijní připojištění, sport, vstupenky na divadelní představení),
  • pestrá náplň práce, možnost učit se novým věcem,
  • zázemí stabilní instituce, příjemné pracovní prostředí,
  • jazykové kurzy, semináře a školení k řešené problematice,
  • možnost občasné práce na dálku z ČR.

Další informace:

Místo výkonu práce: Ústav informatiky AV ČR, v. v. i., Pod Vodárenskou věží 271/2, 182 00 Praha 8. Nástup: ideálně k 1. 5. 2024 nebo dle dohody.

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Váš strukturovaný životopis (v ČJ i AJ) včetně motivačního dopisu (v ČJ) na emailu: hr@cs.cas.cz.